Кошик
127 відгуків
promo_banner

Автоматика Roger Technology (Італія)

Бездоганна якість, продуманість найдрібніших деталей, максимальна надійність – ось головні аргументи «за» для тих, хто вибирає елітну автоматику італійської марки ROGER TECHNOLOGY.

Підприємство, засноване на півночі Італії у 1975 році спочатку для випуску різних електродвигунів, протягом довгих років забезпечувало провідних європейських виробників вузлами і комплектуючими автоматичних приводів воріт всіх типів.

Багаторічна діяльність на ринку і багатий професійний досвід інженерів ROGER TECHNOLOGY стали основою для створення власних моделей електромеханічних приводів з урахуванням новітніх розробок. Ось вже більше 25 років компанія ROGER TECHNOLOGY незмінно вірна своїм принципам: завжди йти в ногу з часом і представляти в галузі найбільш укомплектовані і безпечні системи автоматизації воріт, приділяти особливу увагу питанням технологічності продукції. На сьогоднішній день компанія володіє технічними і технологічними засобами та потужностями, що охоплюють повний виробничий цикл: від автоматизованого проектування до автоматичного пакування та відвантаження продукції. Фірма володіє десятками патентів на інноваційні рішення в галузях механіки, електрики та електроніки. ROGER TECHNOLOGY одна з перших для складання своїх виробів використовувала спеціалізовані роботи, домігшись надвисокої точності і максимальної швидкості виконання складальних операцій. Широким впровадженням робототехніки підприємство досягло високої ефективності і максимальної гнучкості виробництва в цілому. 5 мільйонів приводів для воріт лише за останні 15 років – і цей незвичайний рекорд займе, без сумніву, лише скромне місце в славному ряду досягнень компанії. ROGER TECHNOLOGY продовжує розробляти більш досконалі системи, відкриваючи все нові двері, ворота і горизонти.

Бездоганна якість, гарантована надійність, фірмовий стиль дозволяють позиціонувати автоматику ROGER TECHNOLOGY як продукцію елітного класу.

ROGER TECHNOLOGY – це Ваш рівень якості!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner