Кошик
127 відгуків
promo_banner

Запчастини для секційних воріт Alutech (Білорусь)

Група компаній "ALUTECH" - лідер ринку ролетних систем, провідний виробник алюмінієвих профільних систем і секційних воріт у Східній Європі. ГК "ALUTECH" об'єднує 5 виробничих підприємств і понад 25 збутових компаній в Чехії, Білорусі, Україні, Німеччині, Австрії та Росії.

Історія ГК "ALUTECH" почалася в 1996 році з невеликої компанії, в якій працювало шість чоловік. Стрімке зростання супроводжувався якісним розширенням - освоюється виробництво нових товарних напрямків, впроваджуються інноваційні технології, удосконалюється продукція "ALUTECH".

Всі підприємства ГК "ALUTECH" оснащені високотехнологічним обладнанням, яке дозволяє виробляти продукцію, що відповідає всім європейським стандартам якості:

  • лінії з виробництва сендвіч-панелей для секційних воріт;
  • роллформинговые лінії;
  • комплекс по фарбуванню та зварювання алюмінієвої стрічки;
  • лінії по виробництву алюмінієвих екструдованих профілів;
  • автоматизовані комплекси для лиття алюмінієвих деталей;
  • лінії порошкового фарбування;
  • найбільший в СНД комплекс по анодуванню алюмінієвих профілів.

Система менеджменту якості на всіх підприємствах сертифікована на відповідність вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001 в системі TUV CERT.

Висока якість продукції "ALUTECH" підтверджено відповідними сертифікатами і протоколами випробувань акредитованих міжнародних компаній та провідних науково-дослідних центрів Німеччини, Швейцарії, Чехії, Болгарії, Росії.

Продукція "ALUTECH" поставляється в країни Східної і Західної Європи, такі як Чехія, Німеччина, Англія, Голландія, Бельгія, Франція та інші, а також в країни Азії, Африки та Північної Америки. Системи "ALUTECH" на мільйонах об'єктах в 65 країнах світу.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner