Кошик
127 відгуків
promo_banner

Новинка!!!

Новинка!!!

Шановні клієнти, звертаємо Вашу увагу на надходження в продаж нового блоку управління MC800 Nice, який увійде до складу деяких комплектів для автоматизації розпашних воріт.

 

MC800 призначений для управління одним або двома електроприводами з напругою живлення двигуна 230 В і максимальною потужністю до 900 Вт. Замінить собою такі блоки, як: A400, A60/A, A6F і A700.

 

ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ НОВОГО БЛОКУ УПРАВЛІННЯ:

  1. Наличие разъема для полноценного подключения O-VIEW и IT4WIFI (через переходник IBT4N) - для расширенных возможностей настройки и управления приводами.
  2. Все регулировки и настройки блока осуществляются с помощью кнопок (OPEN, STOP/SET,CLOSE) аналогично приводам серии ROBUS. Также в меню есть программирование функций 1-го и 2-го уровней, с помощью которых можно настроить все регулировки, в том числе режим калитки (частичное открытие одной или двух створок).
  3. Новий дизайн з чотирма кнопками OPEN, STOP/SET,CLOSE і PhotoPRG. Остання кнопка для вибору підключаються фотоелементів: аналогових (релейних) або цифрових (BlueBUS). Заводська настройка - для цифрових фотоелементів і ніякі перемички в цьому блоці для початку налаштування і роботи не потрібні.
  4. Можливість використання зовнішніх кінцевих вимикачів (аналогічно блоку A700F) при використанні фотоелементів BlueBUS.
  5. Роз'єм радіоканалу типу SM (SMXI, OXI, SMXIS) з можливістю підключення будь-яких зовнішніх приймачів релейним виходом (для цього в блоці передбачені зовнішні входи - окремо відкрити (OPEN), закрити (CLOSE), стоп (STOP) і покрокове управління (SBS).
  6. Процедура розпізнавання положень механічних обмежень в трьох варіантах: автоматичний (за зміни струму споживання), ручний або комбінований режим. У приводах без кінцевих вимикачів потрібні упори.
  7. У MC800 використовується імпульсний блок живлення (без трансформатора).
Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner