Кошик
127 відгуків
promo_banner

Зустрічайте - технологія зворотного зв'язку!

Зустрічайте - технологія зворотного зв'язку!

У 2019 році група компаній Nice представила відразу дві нові технології - BiDi і LoRa. Давайте розглянемо їх ближче.


Продукти з технологією LoRa відрізняються червоним кольором - ви неодмінно відрізните їх від інших продуктів. Пульти дистанційного керування ON3EBD і ON3ELR мають спеціальне кріплення (LoRa - біле, BiDi - чорне), завдяки якому ви можете з легкістю прикріпити їх до стіни або приладовій панелі автомобіля. Також в комплекті є шнурок для кріплення передавача до ключів та використання його як брелока.

Пульт дистанційного керування ON3EBD має стандартну дальність дії до 200 метрів (на відкритій місцевості), в даний час в цій категорії його випереджає тільки пульт дистанційного керування ON3ELR, який в хороших умовах (на відкритому просторі) має радіус дії до 1 км. Пристрої, виготовлені за технологією LoRa, відмінно підходять для використання в містах, де є високі перешкоди. Унікальний протокол двостороннього радіозв'язку BiDi разом з технологією LoRa, значно покращує дальність і стійкість до перешкод у передачі даних.

Система BiDi сумісна з усією автоматикою Nice для в'їзних воріт і гаражних воріт з роз'ємом SM. Щоб підключити і запустити пульт дистанційного керування, просто відкрийте панель управління і легко замініть звичайний модуль передавача на OXIBD. Аналогічно, приймач OXILR з технологією LoRa працює з будь панеллю керування Nice, оснащеної роз'ємом SM. Однак OXILR працює тільки з передавачами LR (ON3ELR).

Приймач OXIBD може зберігати до 750 двосторонніх передавачів або 1024 односторонніх передавачів. За допомогою приймача OXILR, з технологією LoRa, можна запам'ятати більше передавачів - до 1024 двонаправлених передавачів, але тільки з технологією LoRa.

Практичність - це одна з загальних рис технологій LoRa і BiDi. Пульти дистанційного керування можуть обмінюватися ідентифікаційними кодами один з одним. Крім того, вам не потрібно перебувати біля автоматики, щоб активувати інший пульт дистанційного керування, досить використовувати пульт дистанційного керування, вже активоване в приймачі. Обмін кодом активації, можна зробити з'єднавши разом два пульта дистанційного керування.

Пульти дистанційного керування LoRa і BiDi взаємодіють з модулями двостороннього радіозв'язку, це означає, що вони можуть не тільки надсилати команди на виконавчі механізми, але також отримувати зворотний зв'язок.

Натиснувши на кнопку відкривання / закривання воріт на пульті дистанційного управління - пульт дистанційного керування завібрує, а світлодіод спалахне зеленим, підтверджуючи, що команда була прийнята правильно.

При натисканні на кнопку «i» на пульті дистанційного керування, а потім на кнопку керування воротами:

  • Світлодіод горить зеленим - ворота відкриті
  • Світлодіод горить червоним - ворота закриті
  • Світлодіод горить жовтогарячим - ворота частково відкриті або рухаються

Пристрої BiDi і LoRa гарантують високий рівень безпеки завдяки шифрованого зв'язку. Завдяки такому шифруванню передавач демонструє підвищену стійкість до радіоперешкод, що особливо корисно в місті.

Технологія Near Field Communication (NFC), що забезпечує прямий зв'язок між пультом дистанційного управління і смартфоном, використовується в обох продуктах BiDi і LoRa. Технологія NFC дозволяє отримати доступ до додаткових функцій дистанційного керування. Просто піднесіть смартфон до пульту дистанційного управління, і додаток Nice прочитає рівень заряду пульта дистанційного керування і відобразить короткий посібник користувача.

Ось основні, але далеко не всі переваги нових технологій BiDi і LoRa.
Бажаємо Вам приємного користування!

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner