Кошик
127 відгуків
promo_banner

Автоматика Nice для розпашних воріт

Розпашні ворота на сьогоднішній день займають перший рядок у рейтингу популярності. Можливо з того, що вони є класичним прикладом воротних систем, а також мають більш естетичний вигляд, виконуються з різних матеріалів, а в деяких випадках презентують «художній погляд на оформлення огорожі і всієї ділянки в цілому.

Установка автоматики для розпашних воріт забезпечить легку і безпечну експлуатацію конструкцій даного виду, подарують комфорт і естетичне задоволення.

Автоматизовані воротні системи для розпашних воріт мають широкий модельний ряд, а також поділяються на основні типи (по конструкції привода):
• Приводи лінійного типу.
Мабуть, самий популярний вид автоматичного обладнання, адже він простий в установці і володіє великою потужністю. У конструкції використовується черв'ячний редуктор і двигун, що використовує або змінний (230 В), або постійний струм (24 В). У разі припинення подачі електрики існує можливість ручного відкривання воріт.
• Важільні приводи.
Підійдуть для комірних систем шириною не більше 3,5 метрів і з монолітною основою. Їх перевагою є легкість монтажу і невисока вартість.
• Приводи підземного типу.
Найбільш високий за вартістю і за рівнем складності установки вид автоматики. Однак тільки він дає можливість залишити зовнішній вигляд воріт повністю незмінним, а також гарантує максимальну надійність.

Однак оптимальний вибір автоматики можна здійснити тільки після консультації спеціаліста, який зможе врахувати всі нюанси.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner