Кошик
128 відгуків
promo_banner

Автоматика Nice для відкатних воріт

Відкатні ворота набувають все більшу популярність, складаючи гідну конкуренцію «звичайною» класиці.

Такі воротні системи мають особливу інженерну конструкцію, яка дозволяє істотно заощадити простір, а спосіб відкривання вельми і вельми зручний в нашій кліматичній зоні. Автоматика для відкатних воріт безшумно і без докладання якихось зусиль зрушить стулку, варто лише натиснути на кнопку.
Відсутність напрямних елементів у стулках воротних систем такого типу не обмежують висоту транспорту, який може в'їхати на вашу ділянку. До того ж, вельми привабливий і сучасний зовнішній вигляд підкуповує багатьох! Ви можете підібрати оптимальний колірний варіант, так і особливе дизайнерське виконання.

Автоматика для відкатних воріт вибирається в основному в залежності від ваги конструкції. Але не варто випускати з виду такі параметри як розмір стулки воріт, інтенсивність використання і швидкість роботи системи, клімат, складність монтажу і т. д. На сьогоднішній день існує широкий вибір автоматичних приводів для даного типу воротних систем, від бюджетних і відносно недорогих до більш надійних, а отже, більш високих у вартості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner